Náš Tip

Žádné obrázky

FESTPACK - Co chceš to máš!!!

Pořád něco hledáš nebo ztrácíš? Potřebuješ FESTPACK!!!

POZOR!!! TESTOVÁNO NA LIDECH!!!

 

Festpack je vhodný pro každodenní použití i pro nekuřáky, je ušitý z kvalitního českého nepromokavého šusťáku. Rozměry složeného Festpacku jsou 13,5 x 10,5 cm, rozloženého 13,5 x 21 cm. Uvnitř jsou tři kapsy a dvě praktické aplikace navíc. Součástí každého Festpacku je sada dvou kovových karabin barevně sladěných s designem, popruh na rameno a ručně pletený náramek na ruku. Festpack lze tak pevně připnout na kalhoty, nosit na ramenou či připnutý k zápěstí. Základní řada je nabízena v mnoha barevných variantách, za příplatek lze také zhotovit originální design dle přání zákazníka.

VIDEO - FESTPACK na tabák!

Design, potisk i šití probíhá na území ČR. Prodejem je navíc podporována chráněná dílna Fokus Labe, která produkty Festpack šije a zároveň zajišťuje v případě potřeby i veškerý záruční servis - záruka platí standardně 2 roky.


Festpack je možné prát v pračce naruby na 30 stupňů, případně v ruce. Festpack pojme iPhone 5, popř. jiné mobilní telefony vhodné velikosti, kreditní karty, peníze, sluchátka, cestovní pas nebo třeba kapesníčky...


Festpack je možno objednat/zakoupit na www.festpack.cz. Zde si také můžete prohlédnout další vychytané produkty jako Minipack, Sunglassespack, Smartpack a Bagpack. 
Několik vybraných Festpack modelů si lze také prohlédnou přímo v ZOO baru, nejlépe po předchozí domluvě. Vámi vybraný model lze po objednání a dodání zde také převzít osobně, popř. použít zásilkovou službu.

Doporučujeme notorickým ztrácečům a hledačům!!! Musíte už ztratit kalhoty, i to se stává :), jinak zůstane připnutý!!!